BASE ACCESSORIES
0.00 L 0.0 ALL
FL02 Lidhese Kepucesh 150cm
0.00 L 0.0 ALL
Ambalazhim per Reklamim
SK34 Çorape Dimri Merino
0.00 L 0.0 ALL
Mbanjini këmbët tuaja të ngrohta për më gjatë me çorapet e dimrit Merino të përpunuara me leshin Merino. Thembra dhe gishta të përforcuara për qëndrueshmëri të shkëlqyeshme. Kyçe të butë dhe elastike shtresë të butë tek shupta e këmbës dhe kanale të ventilimit.

Features
Etikete Produkti

Fabric/Materials
65% Lesh, 35% Najlon
SK33 Çorape Pune 3 palë
0.00 L 0.0 ALL
Great value pack of three socks featuring a cushioned sole for wearer comfort and a durable reinforced heel and toe area.

Features
Etikete Produkti, Shuall i bute, Thembra dhe pjesa e gishtave e perforcuar
SK27 Çorape Reflektuese Hi Vis të Lehta
0.00 L 0.0 ALL
Reduktoni rrezikun e aksidenteve duke veshur çorape me dukshmëri të lartë gjatë ditës dhe natës. Rrip reflektues me shikueshmëri të larte. Gishtat dhe thembra të perforcuara veti perthithëse të lagështirës të butë dhe të rehatshme. Ideale për punëtorët e rrugës punëtorët e magazinave hekurudhat dhe çiklistët.

Features
Etikete Produkti, Ngjyre e dukshmerise se larte, Flamuri Europian

Fabric/Materials
70% Poliestër, 30% Nailon
SK26 Çorapë Rezistente ndaj Prerjes
0.00 L 0.0 ALL
Çorapë anti-prerje me cilësi të lartë. Mbrojeni veten nga lëndimet prej copëzave të qelqit metaleve dhe gërryrjes. Ndërtuar nga fibra çeliku dhe materiale rezistente ndaj prerjes për mbrojtje optimale. Gishta të fortifikuar dhe thembra me qepje të sheshtë për përshtatje dhe veshje të rehatshme.

Features
Qepje te Perforcuara, Peshe e Lehte, Etikete Produkti, Flamuri Europian

Fabric/Materials
32% Poliamide-Nailoni, 27% Pambuk, 22% Poliethilene, 12% Liocell, 5% Poliamide, 2% Elastane
SK24 Çorape Bamboo Hiker
0.00 L 0.0 ALL
Natyrisht çorape anti-bakteriale që nuk kan nevojë për asnjë agjent kimik anti-bakterial. Këto çorape janë të buta dhe të lehtaduke i bërë ato të ajrosëse dhe të freskëta. Aftesitë perthithse të shkëlqyeshme të përthithjes i bëjnë ato shume të forta e të qëndrueshme. Materiali hidro-filik thith lagështine duke i lënë këmbët tuaja të freskëta të thata dhe të ngrohta. Aftësitë natyrore erëmira do t'i mbajnë këmbët tuaja pa erë.

Features
Etikete Produkti

Fabric/Materials
43% Bambu, 35% Polipropilene, 20% Poliamide-Nailoni, 2% Elastane
SK23 Çorape të Papërshkueshme nga Uji
0.00 L 0.0 ALL
Çorape 100% të papërshkueshme nga uji të kualitetit të lartë dhe shumë të buta e të lehta.

Features
Qepje te Perforcuara, Peshe e Lehte, Etikete Produkti, Ujeduruese dhe pastrohen lehte

Fabric/Materials
100% Pambuk & 100% Veshje Nailoni
SK18 Çorape për të Ftohtë Ekstrem
0.00 L 0.0 ALL
Ndërtim me dy shtresa me mbështjellën e jashtme që ka përmbajtje të lartë leshi. Shtresa e brendshme Viafil® është kundër aromës anti-bakteriale me veçori izolimi dhe transferim të lagështirës.

Features
Certifikim CE, Etikete Produkti

Standards
SATRA TM 436
SK13 Çorape Klasike Pambuku
0.00 L 0.0 ALL
Çorape për veshje të përditshme e përbërë nga pambuku cilësor me mbushje në shputë për rehati dhe durueshmëri të lartë.

Features
Etikete Produkti
SK12 Çorape Hiker
0.00 L 0.0 ALL
Superioritet në rehatinë e lëkurës kjo çorape siguron ambjent të thatë për këmbë të rehatshme dhe të shëndetshme.

Features
Etikete Produkti, Ngjyra e re
SK11 Çorape Termale
0.00 L 0.0 ALL
Të dizenjuara për tv gjitha stinet me mbushje të shputës që mundëson më shumë ngrohtësi më shumë rezistencë përplasjeje dhe më shumë rehati.

Features
Etikete Produkti, Ngjyra e re, Ngjyra e re
SK10 Çorape Combat
0.00 L 0.0 ALL
Çorape pune me mbushje të shputës dhe pjesa e thembrës dhe gishtave e përforcuar për më shumë rehati.

Features
Etikete Produkti
FC94 Shuall me Thumba Anti Rreshqitje
0.00 L 0.0 ALL
Zgjidhja më e lehtë për anti-rrëshkitje në çdo klimë për këpucët dhe çizmet.

Features
Ambalazhim per Reklamim, Thumba Celiku
FC90 Sholle e Brendshme me Xheli
0.00 L 0.0 ALL
E disponueshme në tre madhësi standarte të cilat mund të përshtaten për tu përputhur me madhësinë ideale të këpucës tuaj. Këto mbushje xheli thithin tronditjet dhe ndihmojnë që të lehtësojnë këmbët e lodhura. Shiten me palë.

Features
Sistem të absorbimit të energjisë, Paketim per Reklamim, E disponueshme ne 3 masa standarte
FC89 Sholle e Bute Termale
0.00 L 0.0 ALL
Kjo shollë termle ka një shtresë të butë për të mbajtur këmbët tuaja të ngrohta dhe një shtresë të butë lateksi për amortizim për të ndihmuar që të zbusë përplasjet dhe të reduktojë lodhjen.

Features
Ambalazhim per Reklamim
FC88 Sholle e Brendeshme me Aluminium Termal
0.00 L 0.0 ALL
E dizenjuar për të izoluar këmbën tuaj me një shtresë speciale alumini për të mbajtur ngrohtësinë dhe për të larguar të ftohtin dhe më një shtresë të butë/poliestre për rritjen e ngrohtësisë dhe rehatisë.

Features
Ambalazhim per Reklamim
FC87 Sholle e brendeshme me sfungjer Memory
0.00 L 0.0 ALL
Shollë e dizenjuar në mënyrë ergonomike e cila merr formën e këmbës. Siguron rehati dhe mbështetje gjatë gjithë ditës. Madhësi të përshtatshme për një përputhje perfekte.

Features
Ambalazhim per Reklamim
FC86 Sholle e Brendshme Actifresh
0.00 L 0.0 ALL
Shollë e brendshme me trajtim anti-bakterial për të ndihmuar në mbajtjen e këmbëve të freskëta dhe të pastra. Jastëk me sfungjer për më shumë rehati. Prerje sipas madhësisë.

Features
Ambalazhim per Reklamim
FC82 Sholle e Brendshme Gel Arch Support
0.00 L 0.0 ALL
Sholle me Xhel Zbutes ndihmon për të mbështetur këmbën dhe siguron rehati maksimale.

Features
Sistem të absorbimit të energjisë, Ambalazhim per Reklamim

Fabric/Materials
Poliurethan, Nailon, Xhel, TPU, Poliestër