T500 Xhaketë PW3 Hi Vis Work
0.00 L 0.0 ALL
Xhaketë PW3 Hi-Vis Work dyngjyrëshe me një dizajn inovativ praktike dhe me shumë stil. Xhepi sipër ka hapsirë për të mbajtur smartphone dhe xhepat e tjerë janë me zinxhirë për mbajtje të sigurtë. Cilesitë e tjera janë; shirita të hollë reflektive shirit HiVis Tex Pro mëngë të rregullueshme me hook & loop si dhe qepje të perforcuar dyfishe.

Features
Certifikim CE, Xhep telefoni, Lak per radio, Qepje te dyfishte, UPF 50+, Menge te rregullueshme Hook & loop, Shirit i holle reflektuese, Bel elastik ne anesore, 4 xhepa, Në përputhje me RIS 3279-TOM për industrinë hekurudhore (vetem ngjyra portokalli), Pelhure texpel Polester/pambuk, Shirit reflektues HiVisTex Pro, Zinxhir Ezee Zip, TEXPEL SOS - Stain-Oil-Splash, Dizajn i Regjistruar i Komunitetit Evropian, Shiriti reflektues segmented eshte ngjitur me te nxehte, Shiriti reflektues segmented eshte ngjitur me te nxehte

Fabric/Materials
Kingsmill: 65% Poliestër, 35% Pambuk 300gm2

Standards
RIS-3279-TOM ISSUE 1 (ORANGE ONLY), EN ISO 20471 Class 3
S769 Xhaketë Hi Vis Dy Ngjyrëshe e Dy Anshme
0.00 L 0.0 ALL
Kjo veshje e dizenjuar me mjeshtëri është ideale dhe praktike për çdo situatë. Mëngë të mbërthyeshme të ndashme që e kthejnë veshjen në jelek dhe xhepat e shumëfishta që ofrojnë hapësirë të mjaftueshme për ruajtje.

Features
Veshje Ajrosese, Certifikim CE, Menge qe cmontohen, Mbajtese karte ID, Xhep telefoni, Xhep per radio, Shirit reflektues, Veshje e Dyanshme, Qepje Hermetike me Shirit, Unaza D Perpara, 7 Xhepa, Menge te trikotuara, XS-4XL, Texpel Splash,

Fabric/Materials
Trupi: 100% Poliestër me siperfaqje Peach 100g
Mëngë: 100% Poliestër 60g
Trupi: 100% Poliestër 160g
Mëngë: 100% Poliestër 60g
Industri 300D: 100% Poliestër, Thurje Oxford 300D, e Veshur me PU, me Siperfaqe Anti-Njollave 190gm2

Standards
EN ISO 20471 Class 1
S591 Xhaketë Hi Vis Bomber Extreme
0.00 L 0.0 ALL
Ky xhup i dukshmërisë së lartë qëndron sipër legenit duke mundësuar liri në lëvizjeje ndërkohë që mban temperaturën e trupit dhe mbron nga uji dhe era. Zinxhiri i brendshëm dhe xhepat e mëdhenj të poshtëm lejojnë vendosjen e dorezave dhe kapuçit kur nuk përdoren.

Features
Shirit qe nuk mblidhet ne fund te veshjes, Certifikim CE, Xhepa me zinxhire te fshehur, Xhepa te poshtem para me mbyllje hook & loop, Xhep telefoni, Mbajtes i ri ID i dyfishte, Xhep per laps, Lak per radio, Shirit tub reflektiv, Shirit reflektues, UPF 50+, Menge te rregullueshme Hook & loop, Hapje me Zinxhir me mbulim me kopse metalike, Mbyllje me kapak te dyfishte, Gryke Elastike, 8 Xhepa, Xhepa te brendshem, Ujeduruese dhe ajrosese me pulla te izoluara, TEXPEL SOS - Stain-Oil-Splash

Fabric/Materials
Mëngët: 100% Poliestër Taffeta 190T 50gm. , Portwest Extreme: 100% Poliestër, 300D Oxford Elastik me shtresë ANti-Njollë dhe e veshur me PU 200gm2,

Standards
EN ISO 20471 Class 3, RIS-3279-TOM ISSUE 1 (ORANGE ONLY), EN 343:2019 Class 4:3 R WP 11000mm MVP 50000g/M²/24hrs
S464 Xhaketë Bomber Plus, Dyngjyrëshe
0.00 L 0.0 ALL
Dyngjyrëshe

Features
Qëndro i dukshëm në të gjitha kushtet me këtë xhaketë bomber Fosforeshente. Kjo veshje ka një shtresë gëzofi me zinxhir jakë gëzofi të ndashme kapuç të mbledhur nën jakë xhepa të sigurtë dhe hapje para me zinxhir. Të gjitha qepjet janë me shirita me ngjitje., Certifikim CE, Menge elastike, Bel gjysem elastik, Xhep telefoni, Shirit reflektues, Zinxhire plastik para me dy hapje, UPF 50+, Fundet te rregullueshem Hook & loop, Xhepa me Zinxhire, Unaza D Perpara, 8 Xhepa, Qepje me Shirit Hermetik, Menget e ndashem astar gezofi dhe jake gezofi, Kapuc qe paloset nen jake, 3XL, Texpel Splash, Certifikuar pas 50x larjeve,

Fabric/Materials
100% Poliestër, Thurje Oxford 300D me një sipërfaqe kundër njollave, e Veshur me PU 190gm2, 100% Poliestër 60gm2, 100% Poliestër 170gm2

Standards
EN ISO 20471 Class 3, EN 342 0.344 (M².K/W) 2 X, EN 343:2019 Class 3:1 X WP 15000mm
S463 Xhaketë Fosforeshente Bomber
0.00 L 0.0 ALL
Rehatia dhe cilësia janë çelësi i kësaj veshjeje kombinuar me të gjitha funksionet e sigurisë dhe ujë-durueshmërisë. Zinxhiri me dy hapje kapak me kopsa dhe mëngë të thurura mundësojnë mbrojtje të lartë.

Features
Certifikim CE, Xhep telefoni i fshehur, Jeka me shtrese Fleece, Xhep i brendshem ne kraharor, Vend per printim, Shirit reflektues, Qepje Hermetike me Shirit, UPF 50+, Rezistente ndaj Eres, Zinxhir i Dyanshem, 4 xhepa, Me shtrese dhe mbushje te plote, Kapuc qe paloset nen jake, Texpel Splash, Certifikuar pas 50x larjeve, Shirit Bio motion pattern, XXS-8XL

Fabric/Materials
100% Polyester, 300D Oxford Weave with a stain resistant finish, PU Coated, 190gm2, Lining Fabric: 100% Polyester, 60gm2, Lining Fabric: 100% Polyester, 170gm2,

Standards
EN ISO 20471 Class 3, RIS-3279-TOM ISSUE 1 (ORANGE ONLY), EN 342 0.336 (M².K/W) 2 X, EN 343:2019 Class 3:1 X WP 15000mm, AS/NZS 1906.4, AS 4399 UPF 50+, QLD TMR Compliant (Yellow only),
S435 Xhaketë Bomber 3 në 1 Iona
0.00 L 0.0 ALL
Mbrojtje versatile dhe të rehatshme ndaj të gjitha kushteve të motit. Jaka prej gëzofi mund të hiqet me zinxhirë njësoj si dhe mëngët. Kjo tregon se kjo ështe një veshje shumë adaptuese. Veshja ka xhepa të shumtë brenda dhe jashtë me zinxhirë për të mundësuar më shumë siguri personale ndërkohë që shiriti i shtuar reflektiv mundëson dukshmëri të rritur në kushtet e ndriçimit të ulet.

Features
Hapje qendrore para me kopsa, Mbrojtese per mjekren, Kapuc qe cmontohet, Astar qe cmontohet, Xhep telefoni, Lak per radio, Shirit reflektues, Qepje Hermetike me Shirit, 4XL, Menge me zinxhire te jashtem, Poliester oxford rezistent ndaj gerryerjeve, Unaza D Perpara, 8 Xhepa, Zinxhir i Dyanshem, Me Shume Xhepa, Xhaketë 3-në-1, Jake me Hapje me zinghir, Menge dhe fund me thurur, Texpel Splash

Fabric/Materials
Trupi/Mëngët: 100% Poliestër, 60g, Mëngët: Mbushje 100% Poliestër, 120g, 100% Poliestër, Thurje Oxford 300D me një sipërfaqe kundër njollave, e Veshur me PU 190gm2

Standards
EN 343:2019 Class 3:1 X WP 15000mm
S434 Xhaketë Bomber Iona Lite
0.00 L 0.0 ALL
Kjo xhaketë ujë-duruese mundëson dukshmëri të lartë dhe ju mban të ngrohtë e të thatë. Jaka fleece dhe mëngët e thurura sigurojnë se nxehtësia ngelet brenda veshjes. Xhepi i ID-së me zinxhir mund të përdoret gjithashtu për mbajtjen e veglave dhe sendeve personale. Dizajni elegant vjen me një kapuç të mbledhur qepje ujë-duruese dhe akses stampimi.

Features
Certifikim CE, Hapje qendrore para me kopsa, Jeka me shtrese Fleece, Xhepi i ID mund te jete ne dukje ose i fshehur, Menge e brendshme te Trikotuar, Xhep telefoni, Vend per printim, Lak per radio, Shirit reflektues, Të rregullueshme me kopsa, Qepje Hermetike me Shirit, Astar i Qepur per Izolim, Poliester oxford rezistent ndaj gerryerjeve, Gryke Elastike, Unaza D Perpara, 7 Xhepa, Zinxhir i Dyanshem, Prerje e bollshme, Kapuc qe paloset nen jake, Qepje te izoluara ujeduruese, Texpel Splash, Certifikuar sipas EN342,

Fabric/Materials
100% Poliestër, Thurje Oxford 300D me një sipërfaqe kundër njollave, e Veshur me PU 190gm2, 100% Poliestër 60gm2, 100% Poliestër 170gm2

Standards
EN 342 0.342M². K/W (B) 2 X, EN 343:2019 Class 3:1 X WP 15000mm
S365 Xhup Bomber Hi Vis Premium 3 në 1
0.00 L 0.0 ALL
Xhaketa bashkkohore Bomber 3 në 1 ofron veçori të shumta duke përfshirë një xhep për telefon në kraharor lak për radio pjesa e poshtme e veshjes është me ngjyrë të errët që mos të bien në sy papastertitë. Përfshin një pulovër të ndashme me zinxhir duke e bërë këtë xhaketë të përshtatshme për të gjitha kushtet e motit. Kjo veshje është plotësisht e papërshkueshme nga uji përmban kapuç që paloset 7 xhepa mëngë të rregullueshme si dhe zinxhir të dyanshëm për një qasje më të lehtë.

Features
Certifikim CE, Panele me kontrast, Xhakete e brendshme cmontohet, Menge elastike, Xhep telefoni, Stil i Ri, Lak per radio, Shirit reflektues, Xhep ne menge, UPF 50+, Menge te rregullueshme Hook & loop, 5XL, 7 Xhepa, Zinxhir i Dyanshem, Qepje me Shirit Hermetik, Xhaketë 3-në-1, Kapuc qe paloset nen jake, Zinxhir interaktiv, Xhep i Brendshem per Tablete

Fabric/Materials
100% Poliestër, Thurje Oxford 300D me një sipërfaqe kundër njollave, e Veshur me PU 190gm2, 100% Poliestër 60gm2, 100% Poliestër 170gm2

Standards
EN ISO 20471 Class 3, EN 343:2019 Class 3:1 X WP 15000mm
S363 Xhup Bomber Dy Ngjyrësh Hi Vis
0.00 L 0.0 ALL
I dizenjuar për rehati dhe performancë. Ky xhup është i përshtatshëm për një gamë të gjërë përdoruesish. Pjesa e brendeshme e veshjes është e qepur me rombe dhe qepjet janë të veshura me shirit hermetik të papershkueshëm nga uji në mënyre që përdoruesi të qëndrojë ngrohtë dhe thatë. Përmban nje kapuç të mbledhur nën jakë xhep për telefon xhepa të brendshëm lak për radio si dhe pjesa e poshtme e veshjes është në ngjyrë të errët në mënyrë që mos të bien në sy papastërtitë.

Features
Certifikim CE, Panele me kontrast, Menge e brendshme te Trikotuar, Xhep telefoni, Stil i Ri, Lak per radio, Shirit reflektues, UPF 50+, 5XL, Zinxhir i Dyanshem, 4 xhepa, Qepje me Shirit Hermetik, Kapuc qe paloset nen jake, Xhep i Brendshem per Tablete,

Fabric/Materials
100% Poliestër, Thurje Oxford 300D me një sipërfaqe kundër njollave, e Veshur me PU 190gm2, 100% Poliestër 60gm2, 100% Poliestër 170gm2

Standards
EN ISO 20471 Class 3, EN 343:2019 Class 3:1 X WP 15000mm
S266 Xhup Fosforeshent Bomber, Dyngjyrësh
0.00 L 0.0 ALL
Dyngjyrësh

Features
Kjo xhaketë bomber dyngjyrëshe plotësisht e çertifikuar është një përfaqësuese e denjë në linjën fosforeshente. Linjat e tegelit shërbejnë si bllokues nxehtësie ndërsa qepja me shirit hermetik të mban 100% të thatë., Certifikim CE, Bel gjysem elastik, Menge e brendshme te Trikotuar, Xhep i brendshem ne kraharor, Vend per printim, Shirit reflektues, UPF 50+, Zinxhir i Dyanshem, Unaza D Perpara, 4 xhepa, Me shtrese dhe mbushje te plote, Qepje me Shirit Hermetik, Jake fleece dyngjyrshe, Xhep i fshehur telefoni, Kapuc qe paloset nen jake, Texpel Splash, Certifikuar pas 50x larjeve, XS-3XL

Fabric/Materials
100% Poliestër, Thurje Oxford 300D me një sipërfaqe kundër njollave, e Veshur me PU 190gm2, 100% Poliestër 60gm2, 100% Poliestër 170gm2

Standards
EN ISO 20471 Class 3, RIS-3279-TOM ISSUE 1 (ORANGE ONLY), EN 342 0.336 (M².K/W) 2 X, EN 343:2019 Class 3:1 X WP 15000mm
S161 Xhaketë Fosforeshente Lite Bomber
0.00 L 0.0 ALL
Shtesa e re e lehtë në linjën fosforeshente është shume e vlefshme dhe mundëson një kombinim të funksionalitetit të lartë me dizajnin inovativ. Sipërfaqja cilësore dhe përkushtimi ndaj detajeve është i dukshëm. Plotësohet me xhepat anësorë lak për radio bel elastik të rehatshëm dhe mëngë të rregullueshme. Ky stil ështv lehtësisht i dallueshëm ndaj konkurenteve.

Features
Certifikim CE, Xhep telefoni i fshehur, Bel gjysem elastik, Vend per printim, Lak per radio, Shirit reflektues, Xhepa te gjere anesore, Mbyllje me kapak para, Qepje Hermetike me Shirit, Qepje te dyfishte, Menge te rregullueshme Hook & loop, Zinxhir i Dyanshem, Unaza D Perpara, 4 xhepa, Jake fleece dyngjyrshe, Kapuc qe paloset nen jake, 3XL, Texpel Splash,

Fabric/Materials
Thurje Oxford 150D 100% Poliestër, Veshur me PVC 200gm2

Standards
EN ISO 20471 Class 3, EN 343:2019 Class 3:1 X WP 5000mm
RT62 Xhup Shiu Hi Vis me Astar Rrjete Ajrosës
0.00 L 0.0 ALL
Xhup i lehtë dhe praktik që ofron një përzierje të pakrahasueshme të ajrosjes ujë-ndaluese dhe erë-ndaluese. Karakteristikat përfshijnë kapuç të fshehur që çmontohet ka akses për print elasticitet anësor jakë të veshur me fleece dhe me rrjetë për rehati optimale.

Features
Certifikim CE, Xhep telefoni i fshehur, Kapuc qe cmontohet, Jeka me shtrese Fleece, Menge e brendshme te Trikotuar, Xhep i brendshem ne kraharor, Vend per printim, Shirit reflektues, UPF 50+, Bel elastik ne anesore, Peshe e Lehte, Zinxhir i Dyanshem, 4 xhepa, Ujeduruese dhe ajrosese me pulla te izoluara, 3XL, Texpel Splash, Certifikuar pas 50x larjeve

Fabric/Materials
Ajrosëse 300D, 100% Poliestër, Thurje Oxford 300D, e Veshur me PU, Ajrosëse, me Sipërfaqe Anti-Njollave 190gm2, 100% Poliestër 60gm2, 100% Poliestër 170gm2

Standards
EN ISO 20471 Class 3, RIS-3279-TOM ISSUE 1 (ORANGE ONLY), EN 343:2019 Class 4:3 X WP 10000mm MVP 10000g/M²/24hrs
RT32 Xhaketë Fosforeshente Bomber RIS
0.00 L 0.0 ALL
Plotësisht me linja të mbushura RT32 ofron lirshmëri të lartë lëvizjeje dhe është e kombinuar me funksionet e sigurisë dhe mbrojtje nga moti i keq. Plotësisht e çertifikuar nga RIS 3279 për përdorim në industrinë e hekurudhave ose në ambjente të ngjashme.

Features
Certifikim CE, Xhep telefoni i fshehur, Kapuc qe cmontohet, Jeka me shtrese Fleece, Bel gjysem elastik, Menge e brendshme te Trikotuar, Xhep i brendshem ne kraharor, Vend per printim, Shirit reflektues, Mbyllje me kapak para, UPF 50+, Zinxhir i Dyanshem, 4 xhepa, Me shtrese dhe mbushje te plote, Qepje me Shirit Hermetik, XS-5XL, Texpel Splash, Certifikuar pas 50x larjeve,

Fabric/Materials
100% Poliestër, Thurje Oxford 300D me një sipërfaqe kundër njollave, e Veshur me PU 190gm2, 100% Poliestër 60gm2, 100% Poliestër 170gm2

Standards
EN ISO 20471 Class 3, RIS-3279-TOM ISSUE 1 (ORANGE ONLY), EN 342 0.336 (M².K/W) 2 X, EN 343:2019 Class 3:1 X WP 15000mm
G465 Xhaketa 3 në 1 Glowtex
0.00 L 0.0 ALL
Kjo xhaketë bomber 3-në-1 përdor teknologjinë tonë 3-fishe me funksion Glowtex. Ofron dukshmëri të avancuar duke kombinuar pëlhurën floreshente shiritin reflektues HiVisTex dhe shiritin Glowtex fosforeshent i cili ndriçon në errësirë. Shtresa e brendshme e heqshme dhe jaka e kombinuar me mëngë me zinxhirë siguron që ky të jetë një xhup shumë i adaptueshëm.

Features
Certifikim CE, Kapuc qe cmontohet, Xhep telefoni, UPF 50+, 4XL, Perimetri me Rige, Unaza D Perpara, 8 Xhepa, Qepje me Shirit Hermetik, Menget e ndashem astar gezofi dhe jake gezofi, Teknologji superiore e trefishte glowtex, Xhaketë 3-në-1, Menge te trikotuara, Zinxhir Ezee Zip, Texpel Splash, Dizajn i Regjistruar i Komunitetit Evropian,

Fabric/Materials
Mbushje 100% Poliestër 400g, Mëngët: 100% Poliestër 120g, 100% Poliestër, Thurje Oxford 300D me një sipërfaqe kundër njollave, e Veshur me PU 190gm2

Standards
EN ISO 20471 Class 3, RIS-3279-TOM ISSUE 1 (ORANGE ONLY), EN 342 0.344 (M².K/W), 2, X, EN 343:2019 Class 3:1 X WP 15000mm
C565 Xhup Fosforeshente X
0.00 L 0.0 ALL
Mbrojtje e shumllojshme dhe e rehatshme ndaj të gjitha kushteve të motit. Shtresa e brendshme mund të hiqet dhe mëngët mund të çmontohen me zinxhir sipas dëshirës. Ofron xhepa të shumtë me zinxhir jashtë dhe brenda.

Features
Certifikim CE, Panele me kontrast, Kapuc qe cmontohet, Astar qe cmontohet, Xhep i brendshem ne kraharor, Xhep telefoni, Shirit reflektues, Zinxhir i Dyanshem, Unaza D Perpara, 8 Xhepa, Ambalazhim per Reklamim, Qepje me Shirit Hermetik, Menget e ndashem astar gezofi dhe jake gezofi, Xhaketë 3-në-1, Menge dhe fund me thurur, 3XL, Texpel Splash, Certifikuar pas 50x larjeve, Dizajn i Regjistruar i Komunitetit Evropian

Fabric/Materials
Mëngët: Mbushje 100% Poliestër, 120g, 100% Poliestër, Thurje Oxford 300D me një sipërfaqe kundër njollave, e Veshur me PU 190gm2, 100% Poliestër 60gm2, 100% Poliestër 170gm2

Standards
EN ISO 20471 Class 2, EN 342 0.344 (M².K/W) 2 X, EN 343:2019 Class 3:1 X WP 15000mm
C468 Xhakete Fosforeshente 2 ne 1
0.00 L 0.0 ALL
Një shtesë e re klasike në linje ky xhup Bomber 2-në-1 ka si veçori mëngë të ndashme me zinxhirë dhe kapuç të ndashëm për më shumë zhdërvjelltësi. Mëngët e qepura dhe beli mundësojnë një veshje të mirë. Linjat e astarit sëbashku me qepjet e ngjitura ujë-duruese sigurojnë se përdoruesi do të jetë ngrohtë dhe thatë.

Features
Certifikim CE, Menge qe cmontohen, Menge elastike, Jeka me shtrese Fleece, Bel gjysem elastik, Mbajtese karte ID, Xhep telefoni, Vend per printim, Shirit reflektues, UPF 50+, Unaza D Perpara, 4 xhepa, Me shtrese dhe mbushje te plote, Qepje me Shirit Hermetik, Xhakete 2-ne-1, Kapuc qe paloset nen jake, Texpel Splash, Certifikuar pas 50x larjeve, XS-3XL

Fabric/Materials
100% Poliestër, Thurje Oxford 300D me një sipërfaqe kundër njollave, e Veshur me PU 190gm2, 100% Poliestër 60gm2, 100% Poliestër 170gm2

Standards
EN ISO 20471 Class 3, RIS-3279-TOM ISSUE 1 (ORANGE ONLY), EN 342 0.336 (M².K/W) 2 X, EN 343:2019 Class 3:1 X WP 15000mm
C467 Xhup Fosforeshent 3 ne 1 Bomber
0.00 L 0.0 ALL
Ky Xhup praktik 3-në-1 ofron dukshmëri më të lartë për përdoruesin dhe mbrojtje nga moti i keq. Kjo xhaketë është adaptuese dhe mund të vishet me tre kombinime unike të cilat shtojnë zhdërvjelltësinë e saj përfundimtare. Kjo xhaketë ka një gamë veçorish duke përfshirë: xhepa të shumtë për ruajtje të bollshme mëngë dhe fund të sigurtë për një përputhje të rehatshme dhe kapuç e jakë me push të ndashëm.

Features
Certifikim CE, Kapuc qe cmontohet, Bel gjysem elastik, Xhep telefoni, Lak per radio, Shirit reflektues, UPF 50+, Zinxhir i Dyanshem, Unaza D Perpara, 8 Xhepa, Qepje me Shirit Hermetik, Menget e ndashem astar gezofi dhe jake gezofi, Menge te trikotuara, 3XL, Texpel Splash, Certifikuar pas 50x larjeve,

Fabric/Materials
Mëngët: Të mbushura 100% Poliestër, 120g, 100% Poliestër, Thurje Oxford 300D me një sipërfaqe kundër njollave, e Veshur me PU 190gm2, 100% Poliestër 60gm2, 100% Poliestër 170gm2

Standards
EN ISO 20471 Class 3, RIS-3279-TOM ISSUE 1 (ORANGE ONLY), EN 343 Class 3:1 WP 15000mm, EN 342 0.344 (M².K/W) 2 X
C466 Xhup Fosforeshent Klasike Bomber
0.00 L 0.0 ALL
Ka si veçori një linjë të butë të ndashme mëngë që mund të hiqen dhe jakë të ndashme duke e bërë të përshtatshëm për të gjitha kushtet e motit. Veçoritë e tjera përfshijnë: xhep ID-je xhep sigurie në mëngë dhe panele kontrasti të zeza.

Features
Certifikim CE, Kapuc qe cmontohet, Menge elastike, Mbajtese karte ID, Xhep telefoni, Shirit reflektues, Mbyllje me kapak para, UPF 50+, Menge te rregullueshme Hook & loop, Xhepa me Zinxhire, Zinxhir i Dyanshem, 8 Xhepa, Qepje me Shirit Hermetik, Menget e ndashem astar gezofi dhe jake gezofi, XS-4XL, Texpel Splash, Certifikuar pas 50x larjeve, Ngjyrat e reja,

Fabric/Materials
Veshje e brendshme 100% Poliester, 365g, Menget: Të mbushura 100% Poliestër, 120g, 100% Poliestër, Thurje Oxford 300D me një sipërfaqe kundër njollave, e Veshur me PU 190gm2

Standards
EN ISO 20471 Class 3, EN 342 0.344 (M².K/W) 2 X, EN 343:2019 Class 3:1 X WP 15000mm
C465 3 ne1 Xhup Fosforeshent Kontrast Bomber
0.00 L 0.0 ALL
Mbrojtje e rehatshme dhe e gjithanshme kundër të gjitha kushteve të motit. Linja e butë e jakës e ndashme në kombinim me mëngët me zinxhir provon se kjo veshje është tepër e përshtatshme ndaj ambjentit. Xhepat e shumtë të jashtëm dhe të brendshëm me zinxhir lejojnë siguri personale të shkëlqyer.

Features
Certifikim CE, Kapuc qe cmontohet, Bel gjysem elastik, Xhep telefoni, Lak per radio, Shirit reflektues, Qepje Hermetike me Shirit, UPF 50+, Rezistente ndaj Eres, Zinxhir i Dyanshem, Unaza D Perpara, 8 Xhepa, Menget e ndashem astar gezofi dhe jake gezofi, Xhaketë 3-në-1, Menge dhe fund me thurur, Zinxhir interaktiv, XS-6XL, Pellushi i jakes i levisshem, Texpel Splash, Certifikuar pas 50x larjeve, Shirit Bio motion pattern

Fabric/Materials
Sleeve: 100% Polyester 120g, 100% Polyester, 300D Oxford Weave with a stain resistant finish, PU Coated, 190gm2, Lining Fabric: 100% Polyester, 60gm2,

Standards
EN ISO 20471 Class 3, RIS-3279-TOM ISSUE 1 (ORANGE ONLY), EN 342 0.344 (M².K/W) 2 X, EN 343:2019 Class 3:1 X WP 15000mm
C464 Xhakete Fosforeshente Essential 2 in 1
0.00 L 0.0 ALL
Një stil i adaptueshëm dhe funksional që ofron vlerë të shkëlqyer ekonomike. Kjo xhaketë përmban dy xhepa anësorë të gjërë një xhep të brendshëm të kraharorit me kapëse dhe mbyllje hook and loop kapuc të fshehur të rregullueshëm dhe mëngë të montueshme me zinxhir. Ajo ka një shtrese fleece të trashë dhe panele të errëta kontrasti për fshehje të papastërtive. Kjo xhaketë është praktike e durueshme dhe e besueshme.

Features
Certifikim CE, Menge qe cmontohen, Jeka me shtrese Fleece, Bel gjysem elastik, Menge e brendshme te Trikotuar, Shirit reflektues, UPF 50+, 3 xhepa, Me shtrese dhe mbushje te plote, Qepje me Shirit Hermetik, Xhakete 2-ne-1, Kapuc qe paloset nen jake, Texpel Splash

Fabric/Materials
Mëngë: mbushje 100% poliestër 120g, Thurje Oxford 150D 100% Poliestër, Veshur me PVC 200gm2

Standards
EN ISO 20471 Class 3, EN 343:2019 Class 3:1 X WP 5000mm, EN 342 0.336 (M².K/W) 2 X