KS32 Xhaketë Pewter
0.00 L 0.0 ALL
Ideale për kushtet jashtë shtëpisë ofron kompromise të vogla për funksionalitetin dhe stilin. Linjat e brendeshme Sherpa ngrohin në pjesën e bustit ndërkohë që mëngët e lehta të mbushura reduktojnë peshën dhe mundësojnë lëvizje të rehatshme. Ka xhepa të brendshëm për sende me vlerë dhe një xhep për telefon dhe laps për të mundësuar akses të lehtë dhe të kthyeshëm.

Features
Xhep telefoni, Xhep per laps, Vend per printim, UPF 50+, Kapuc, Hapje me Zinxhire Para, Perimetri me Rige, Shtrese push, 4 xhepa

Fabric/Materials
Veshja e mëngëve: 100% Poliestër 60g
Busti: 100% Polyestër Sherpa Pile, 300g
Mbushja e mëngëve: 100% Polyestër Wadding, 40g
65% Poliestër, 35% Pambuk 260gm2, 100% Poliestër 170gm2
KS31 Triko Nickel
0.00 L 0.0 ALL
Një shtesë elegante në linjen tonë të bluzave zinxhiri i plotë mundëson hapje-mbyllje të shpejtë kur nevojitet për ambjentet e punës. E përbërë nga pëlhura cilësore Cotton Plus. Bluza Nickel ka një prerje moderne dhe detaje teknike si logo të vogla dhe një logo vertikale mbrapa.

Features
UPF 50+, Kapuc, Xhepa me Bordure, Perimetri me Rige, 2 xhepa, Permbajtje e larte pambuku, Menge te trikotuara, Ideale per korporata dhe personalizime, Kapuc i vijezuar Jersey

Fabric/Materials
50% Poliestër, 50% Pambuk 200gm2
DX480 Pulovër me Zinxhir DX4
0.00 L 0.0 ALL
Pulovra me Zinxhir DX4 është e lehtë ajrosëse dhe ndihmon në kontrollin e përsosur të temperaturës së trupit. Përbëhet prej pëlhure najloni elastike shumë të qëndrueshme që i përshtatet formës së trupit. Ka mëngë raglan për lëvizje dhe rehati. Zinxhiri i plotë përpara me mbrojtëse mjekre dhe një tërheqës gome për kapje të lehtë. Xhepat e dorës dhe të kraharorit janë ideale për ruajtjen e artikujve.

Features
Menge elastike, Stil i Ri, Hapje me Zinxhire Para, 6 Xhepa, Xhepa te brendshem, Te gjitha pikat e dobeta te perforcuara, Ngjyra me kontrast, Fundi mbrapa ne forme harku, Pelhure qe zgjerohet ne 4 ane, Prerje aktive, Fiksohet te gishti madh, Xhepa anesore me mbyllje me zinxhire, Dizajn i Regjistruar i Komunitetit Evropian, Xhepa me Zinxhir ne Kraharor, Dizajn bashkekohor me linja ergonomike, Lak te Zinxhiret, Zinxhir premium me ngjyra, Liber Shenimesh Falas,

Fabric/Materials
92% Najlon, 8% Elastane 210gm2
DX472 Triko me Kapuç dhe Zinxhir DX4
0.00 L 0.0 ALL
Trikoja me Kapuç dhe Zinxhir DX4 është inovative dhe teknike me një pëlhurë të dy-anshme që siguron ngrohtësi dhe lëvizje të pa-kufizuar. Ka dy xhepa me zinxhirë dhe xhepa anësore që ofrojnë shumë hapësirë për ruajtje. Zinxhiri i plotë në pjesën e përparme ka një tërheqës gome për kapje të lehtë dhe kapuç të rregullueshëm duke siguruar një përshtatje të ngushtë. Një opsion bashkëkohor për punëtorin modern.

Features
Mbrojtese per mjekren, Kapuc me forme ergonomike, Stil i Ri, Hapje me Zinxhire Para, Xhepa anesore me zinxhire, 6 Xhepa, Xhepa te brendshem, Pelhure qe largon lageshtiren dhe ajrosese, Ngjyra me kontrast, Prerje aktive, Dizajn i Regjistruar i Komunitetit Evropian, Xhepa me Zinxhir ne Kraharor, Pelhure e Brendshme me Dyngjyrshe, Dizajn bashkekohor me linja ergonomike, Lak te Zinxhiret, KAPUÇI ËSHTË ELEGANT DHE PRAKTIK, Zinxhir premium me ngjyra, Liber Shenimesh Falas,

Fabric/Materials
63% Poliestër, 30% Mëndafsh Artificial, 7% Elastan Neoprene 330gm2
B153 Bluzë Base Pro Antibakteriale
0.00 L 0.0 ALL
Trajtimi Top Base Antibakteriale Ion-Tex Silver Ion lufton aromën e keqe dhe rrit jetëgjatësinë. Qafa është e ngushtë për performancë përthithje optimale dhe e përdorshme për sezone të ndryshme.

Features
Qepje me ngjyra me kontrast, Paketim per Reklamim, E dizenjuar per nje veshje komforte, Tharje me ane te perthithjes

Fabric/Materials
93% Poliestër Përthithëse, 7% Elastane e trajtuar me Silver Ion 165gm2
B133 Bluzë Termo Izoluese
0.00 L 0.0 ALL
Qafa e stiluar me qepje me stil që nuk bie në sy dhe mëngë të mbyllura që sigurojnë përputhshmëri ekselente.

Features
Paketim per Reklamim, E dizenjuar per nje veshje komforte, XS-4XL, Tharje me ane te perthithjes

Fabric/Materials
100% Poliestër i Kanalizuar 140gm2
B123 T Shirt Termale me Mëngë të Gjata
0.00 L 0.0 ALL
Një bluzë me mëngë të gjata për ngrohtësi maksimale. Mund të vishet poshtë rrobave dhe mundëson ajrosje të trupit kur është ngrohte.

Features
5XL, Jake e rromullaket dhe menge te gjata, E dizenjuar per nje veshje komforte, Game e gjera ngjyrash

Fabric/Materials
50% Poliestër, 50% Pambuk 200gm2
B120 Bluzë T Shirt Termale me Mëngë të Shkurtra
0.00 L 0.0 ALL
Një prerje T-Shirt tradicionale e cila i ofron pjesës së sipërme të trupit ngrohje optimale gjatë gjithe kohës. Ndërtimi i materialit lejon lëkuren që të ajroset nëse kushtet bëhen tepër të ngrohta. Qafa e rrumbullakët e bën atë ideale për t'u veshur si veshje nën veshjen e parë.

Features
5XL, E dizenjuar per nje veshje komforte, Game e gjera ngjyrash

Fabric/Materials
50% Poliestër, 50% Pambuk 200gm2