58.022 KNEE PADS, Mbrojtese Gjuri EVA foam masa: nje masa i pershtatet te gjitheve
0.00 L 0.0 ALL
masa: nje masa i pershtatet te gjitheve
S156 Mbrojtëse Gjuri
0.00 L 0.0 ALL
Mbrojtja më e mirë për gjurin e pvrdoruesit. Dizajn ergonomik i mbrojtëseve të gjurit që mundëson durueshmëri rehati dhe mbrojtje. Mbrojtësja përshtatet me të gjitha veshjet Portwest dhe nuk e pengon përdoruesin në ecje.

Features
Certifikim CE, Ambalazhim per Reklamim, e dizenjuar ergonomikisht per te mbeshtjell kycin e dores, I pershtatet te gjitha xhepave te gjurit te pantallonave portwest, Nuk interferon kur ecen

Fabric/Materials
Shkumë EVA, Shkumë EVA, Plastikë, Neoprin

Standards
EN 14404:2004+A1:2010 Type 2 Level 0
KP50 Mbrojtëse Gjuri Non Marking
0.00 L 0.0 ALL
Mbrojtje e shkëlqyer dhe stabilitet në të gjitha llojet e dyshemeve. Materialet non-marking janë të lehta dhe nuk lënë gjurmë apo gërvishtin sipërfaqet. Dizajni ergonomik siguron mbrojtje totale dhe rehati me përshtatje të shkëlqyer për të shmangur rrëshqitjet. Ka shiritin e rregullueshëm për përshtatje të sigurtë dhe fleksibël gjatë gjithë kohës.

Features
Rripa te rregullueshem, Certifikim CE, Ambalazhim per Reklamim, E lehte dhe pershtatet fytyres, Shtresa e jashteme e forte, Pelhura e brendshme ajrosese, Shkume e trashe per gjunjet

Fabric/Materials
TPR, Shkumë EPE, Shkumë polietilen që zgjerohet, Poliestër, ABS

Standards
EN 14404:2004+A1:2010 Type 1 Level 1
KP44 Mbrojtëse Gjuri CE
0.00 L 0.0 ALL
Mbrojtëse gjuri inovative në përputhje me rregullat e fundit Europiane. KP44 është ideale për shitësit hidraulikët ose shtruesit e pllakave. Shiten në palë.

Features
Certifikim CE

Fabric/Materials
Shkumë EVA, Shkumë EVA, Plastikë, Neoprin

Standards
EN 14404:2004+A1:2010 Type 2 Level 1
KP40 Kupa Mbrojtëse Gjuri Xhel Ultimate
0.00 L 0.0 ALL
Funksionalitet dhe Teknikisht Inovative KP40 ofron mbrojtje të fortë për punvn e lodhshme të gjunjve. Shtresa e hollë e xhelit me silikon adaptohet sipas gjurit tuaj duke dhënë rehati dhe mbrojtje si asnjëherë tjetër më parë. Shiriti i rregullueshëm prej neoprene mundëson fleksibilitet më të lartë ndërsa mbështjella e PVC siguron jetëgjatësi me rezistencën e saj ndaj gërryerjes.

Features
Rripa te rregullueshem, Certifikim CE, Paketim per Reklamim

Fabric/Materials
Mbështjellje PVC, Najlon, Shkumë EVA, Neoprin

Standards
EN 14404:2004+A1:2010 Type 1 level 1, CE
KP30 Kupa Mbrojtëse Gjuri Xheli Super
0.00 L 0.0 ALL
Mbrojtëset tona të gjurit janë revolucionare me xhel të integruar për të thithur dhe shpërndarë presionin. Është e lehte dhe e mbuluar me një shtresë rezistente ndaj gërryerjes dhe anti-rreshqitje. Shiritat elastikë me cilësi të lartë mbajnë kupën e gjurit në vend duke mos qënë mbi-kufizuese.

Features
Rripa te rregullueshem, Certifikim CE, Paketim per Reklamim, Shirita ergonomik te dizenjuar dhe testuar per te sigurar qe mos te kete lendime ne pjesen e mbrapme te kembes, Shtresa e jashteme e forte dhe e qendrueshme e ben mbrojtesen e gjurit me jetegjate, Xhel silikoni brenda

Fabric/Materials
Mbështjellje PVC, Najlon, Shkumë EVA, Neoprin

Standards
EN 14404:2004+A1:2010 Type 1 level 0
KP20 Kupa Mbrojtëse Gjuri të Lehta
0.00 L 0.0 ALL
Aq e lehtë sa nuk i ndjen që i ke veshur. Të projektuara për tu përshtatur rreth gjurit tuaj derdhur në formën e saj duke përdorur dy shiritat e lehtë të vendosura mirë. Një skelet i fortë e jashtëm i jep gjunjëve mbrojtje ndaj objekteve të mprehta dhe sipërfaqeve të pa-barabarta. Qendra e saj e trashë e shkumës mbështjell gjurin tuaj ndërsa pëlhura e brendshme ajrosëse lejon ajrin të qarkullojë për parandalimin e çdo lagështie.

Features
Rripa te rregullueshem, Certifikim CE, Ambalazhim per Reklamim, E lehte dhe pershtatet fytyres, Shtresa e jashteme e forte, Pelhura e brendshme ajrosese, Shkume e trashe per gjunjet

Fabric/Materials
Najlon, Shkumë EVA, Plastikë, Neoprin

Standards
EN 14404:2004+A1:2010 Type 1 level 0
KP15 Mbrojtëse Gjuri Total Comfort
0.00 L 0.0 ALL
Mbrojtësja e gjurit total comfort ofron mbrojtje totale rehati dhe komoditet. Materiali SBR ka veti të larta kundër gërryerjes thyerjes dhe jetëgjatësi. Një zgjidhje e duhur dhe e besueshme për çdo sipërfaqe ambienti.

Fabric/Materials
SBR, Gomë Stirene Butadiene, Elastane, Lesh Xhami , Elastik
KP10 Kupa Mbrojtëse Gjuri me Densitet të Lartë
0.00 L 0.0 ALL
Përbëhet me poliuretan me densitet të lartë i cili garanton durueshmëri të plotë dhe fortësi gjatë gjithv kohës me një dizajn me vetëm një rrip për të siguruar një përshtatje te sigurtë dhe rehati. Nuk përthith ujin kur punoni në ambjente tv laguara.

Features
Rripa te rregullueshem

Fabric/Materials
Poliuretan, Shkumë EVA, Plastikë, Neoprin
KP05 Tapet i Butë për Gjunjet
0.00 L 0.0 ALL
Tapeti i Butë për Gjunjët KP05 ndihmon në zvogëlimin e tendosjes së gjurin tuaj dhe pjesën e mbrapme duke vendosur sfungjer anti-lodhje. I ndërtuar nga materiali EVA 20mm tepër i lehtë ideal për të gjitha kërkesat e punës në sipërfaqe të vështira ose të pista.

Features
Ambalazhim per Reklamim, Armotizim te lehtë me shkumë EVA, Zvogëlon tendosjen e gjurin dhe mbrapa, Dorezë Integrale

Fabric/Materials
Shkumë EVA, Çelik i Trajtuar me Nxehtësi, Rrjetë Poliestre, Elastik
CV11 Kapele Freskuese Cooling
0.00 L 0.0 ALL
Ofron komoditet dhe ka peshë të lehtë. Kapuçi freskues i kokës është projektuar për të ndihmuar në parandalimin e stresit të nxehtësisë dhe përfshin një llastik mbrapa për përshtatje më të mirë. Mund të vishet nën helmetë ose kapele pa kompromentuar lëvizshmërinë duke ofruar orë rehatie freskuese.

Features
Pjesa mbrapa elastike, Peshe e Lehte, Zhyte ne uje qe te aktivizohet, Mban perdoruesin te fresket deri ne 8 ore, Aftesite e thithjes freskie dhe tharjes

Fabric/Materials
100% Poliestër, Thurje Bird Eye 175gm2
CV10 Mbulese per Shpatullat Freskuese Cooling
0.00 L 0.0 ALL
Aktivizohet thjesht duke e zhytur në ujë. Ul temperaturën e trupit duke mbrojtur lëkurën nga dielli dhe nxehtësia.

Features
Kopsa unaze ne pjesen para, UPF 50+, Peshe e Lehte, Zhyte ne uje qe te aktivizohet, Mban perdoruesin te fresket deri ne 8 ore

Fabric/Materials
100% Poliestër 125gm2
CV06 Pesqir Freskues Cooling
0.00 L 0.0 ALL
Projektuar për të freskuar në 3 hapa të lehtë. Ky peshqir siguron freski për përdoruesit për disa orë në nivele të larta të aktivitetit fizik ose ekspozimit ndaj nxehtësisë.

Features
UPF 50+, Peshe e Lehte, Zhyte ne uje qe te aktivizohet, Mban perdoruesin te fresket deri ne 8 ore, Streh pe Qafen, Aftesite e thithjes freskie dhe tharjes

Fabric/Materials
Mbushje me PVA, Mbushje me PVA 210gm2
CV05 Shall Freskues Cooling
0.00 L 0.0 ALL
I lehtë për t'u përdorur dhe ideal për përdorim në mjedise të nxehta pune. Shalli Freskues Cooling ndimon menjëherë në uljen e temperaturës e ndihmon për të zvogëluar stresin e nxehtësisë kur nevojitet më së shumti.

Features
UPF 50+, Peshe e Lehte, Zhyte ne uje qe te aktivizohet, Mban perdoruesin te fresket deri ne 8 ore, Streh pe Qafen, Aftesite e thithjes freskie dhe tharjes

Fabric/Materials
100% Poliestër, Thurje Bird Eye 175gm2