2860FOB Xhaketë Pune Klasike
0.00 L 0.0 ALL
Kjo xhaketë bashkohore ka disa xhepa dhe tre kontura të holla reflektuese me kontraste ngjyrash. Beli elastik siguron rehati dhe lehtësi në lëvizje.

Features
Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
6 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
Xhep telefoni
Xhep ne menge
Bel elastik ne anesore per komfort maksimal
Të rregullueshme me kopsa
Kopsa te fshehura para

Fabric/Materials
Kingsmill: 65% Poliestër, 35% Pambuk 300gm2
H960 Xhakete Pune 2strong 01
0.00 L 0.0 ALL
The men's work blouse from the 2STRONG series is a quality overall blouse made of a mixture of strong and durable polyester and cotton materials. The 2STRONG blouse with an elegant collar is designed to not only look good, but especially to withstand careless handling at work.

Two chest pockets and two pocket pockets provide enough storage space for smaller tools and other equipment or for safe storage of a mobile phone.

Like the bottom hem of the blouse, the sleeves are adjustable to the required width and, together with the universal cut, thus ensure that the blouse fits perfectly to any figure.

The offered color combinations of red-gray and gray-orange look tasteful and can be combined with the printing of the company logo, for which the 2STRONG blouse is equipped with sufficient space. The reflective trimmings and the contrasting saddle fit into the overall color design, they look non-violent, but at the same time they ensure sufficient visibility of the worker.

Features
The zipper at the jacket is covered with an elegant layer.
overalls made of high-quality mixed material
with collar
perfectly fitting cut
contrasting saddle
zip fastening covered with a leg
adjustable width of sleeves and bottom hem
two chest pockets, two bottom pocket pockets
space for printing company logo
reflective paspule

Fabric/Materials
80% polyester, 20% cotton, 235 g / m2
H893 Xhakete Pune Pambuk COOL TREND
0.00 L 0.0 ALL
100% cotton jackte with 2 refl ective stripes on the sleeves, 2 refl ective stripes on the back, 2 refl ective stripes on the front, contrasting saddle, a hidden main zipper, 2 chest pockets. 2 lower pockets, ad- justable sleeve width.

Features
blouse with reflective stripes
2 reflective stripes on the sleeves
2 reflective stripes on the back
2 reflective trimmings on the front
contrasting saddle
covered main zipper
2 chest pockets
2 bottom pockets
adjustable sleeve width

Fabric/Materials
100 % cotton, ca. 260 g/m², twill

Standards
EN ISO 13688:2013 – Protective clothing — General requirements
H8 Xhakete Pune Pambuk COOL TREND
0.00 L 0.0 ALL
Classic workwear jacket, strong sturdy material, adjustable width of the cuff , contrasting yoke, zipper with fl ap, chest pocket with zipper, chest zipper pocket for mobile phone, two lower pockets with zipper, left arm pocket, refl ective elements, an intended place for your company logo.

Features
classic overalls work blouse
strong quality material, covered zipper
adjustable sleeve width
contrasting saddle
velcro chest pockets, mobile phone pocket, two bottom zip pockets, pocket on the left sleeve
with reflective accessories
space for printing company logo

Fabric/Materials
100 % cotton, twill, ca. 260 g/m²

Standards
EN ISO 13688:2013 – Protective clothing — General requirements
TX18 Xhaketa Contrast Texo Me Shtresa
0.00 L 0.0 ALL
Kjo xhaketë dimri ka shtresa ngrohtësie dhe është ideale për stinën e dimrit ose klimë të ftohtë. Me shumë xhepa praktik bel elastik dhe kyçe të rregullueshme hook & loop.

Features
Panele me kontrast, Mbajtese karte ID, Xhep telefoni, Xhep ne menge, UPF 50+, Unaza D Perpara, 12 Xhepa, Me Shume Xhepa, Permbajtje e larte pambuku, Me shtrese dhe mbushje te plote, Coppe anti-tkurrje, Ideale per korporata dhe personalizime,

Fabric/Materials
Portwest Texo Cotton Rich: 60% Pambuk, 40% Poliestër 245gm2
TX10 Xhaketë Contrast Texo
0.00 L 0.0 ALL
Kjo xhaketë me kontrast ngjyrash është praktike dhe e fortë. Me xhepa të shumtë që përfshijnë një xhep mbrapa për kapele dhe doreza e kyçe hook & loop të rregullueshme.

Features
Xhep mbrapa, Xhep ID qe mund te shkeputet, Xhep telefoni, Xhep ne menge, Mbyllje me kapak para, UPF 50+, Menge te rregullueshme Hook & loop, Bel elastik ne anesore, 12 Xhepa, Permbajtje e larte pambuku, Te gjitha pikat e dobeta te perforcuara, Ngjyra me kontrast, Coppe anti-tkurrje, XS-4XL,

Fabric/Materials
Portwest Texo Cotton Rich: 60% Cotton, 40% Polyester, 245gm2

Standards
ISO 13688
TX10* Xhaketë Contrast Texo
0.00 L 0.0 ALL
Kjo xhaketë me kontrast ngjyrash është praktike dhe e fortë. Me xhepa të shumtë që përfshijnë një xhep mbrapa për kapele dhe doreza e kyçe hook & loop të rregullueshme.

Features
Xhep mbrapa, Xhep ID qe mund te shkeputet, Xhep telefoni, Xhep ne menge, Mbyllje me kapak para, UPF 50+, Menge te rregullueshme Hook & loop, Bel elastik ne anesore, 12 Xhepa, Permbajtje e larte pambuku, Te gjitha pikat e dobeta te perforcuara, Ngjyra me kontrast, Coppe anti-tkurrje, XS-4XL,

Fabric/Materials
Portwest Texo Cotton Rich: 60% Cotton, 40% Polyester, 245gm2

Standards
ISO 13688
T703 Xhaketë Pune WX3
0.00 L 0.0 ALL
Xhaketë bashkëkohore që përshtatet aq mirë sa dhe duket. E ndërtuar nga pëlhura e qëndrueshme poli-pambuku canvas kjo xhaketë ështv shumë e rahatshme por gjithashtu e ndërtuar për jetëgjatësi. Karakteristikat inovative të projektimit si pllakat me shtrirje ofrojnë rehati dhe fleksibilitet të shkëlqyer në zonat kryesore të lëvizjes. Karakteristika e tjera të rëndësishme përfshijnë teknologjinë e zinxhirit Ezee Zip mëngë të para-mbledhura zgjatje mbrapa kyçe të rregullueshme shirita reflektues dhe xhepa të shumtë për ruajtje të mjaftueshme.

Features
Shirita tub me kontrast, Xhep ID qe mund te shkeputet, Xhep telefoni, Stil i Ri, Xhep ne menge, Mbyllje me kapak para, UPF 50+, Menge te rregullueshme Hook & loop, Shirit i holle reflektuese, Zinxhir i Dyanshem, 10 Xhepa, Xhepa te brendshem, Te gjitha pikat e dobeta te perforcuara, Ngjyra me kontrast, Ideale per korporata dhe personalizime, Ajrosje nga mbrapa, Pelhure qe zgjerohet ne 4 ane, Zinxhir Ezee Zip, Dizajn i Regjistruar i Komunitetit Evropian, Xhepa me Zinxhir ne Kraharor, Pjese Elastike, Pelhure e bute poliester/pambuk canvas, Menge te para-kerrusur, Fund i zgjatur mbrapa me kopsa anesore, Dizajn bashkekohor me linja ergonomike, Lak te Zinxhiret,

Fabric/Materials
Kingsmill Canvas: 65% Poliestër, 35% Pambuk Canvas me shtresë të Butë 280gm2
T603 Xhaktë PW3 Work
0.00 L 0.0 ALL
Kjo xhaketë me stil elegant me linjat e saj të lëmuara dhe me dy-tone që bashkërendon me të gjitha pantallonat në gamën e PW3. Pëlhura Premium polycotton siguron qëndrueshmëri dhe rehati të shkelqyer për përdoruesit. E mbushur me funksionalitet duke përfshirë Ezee zip bërrylat para-formuese detaje reflektive të shkurtra dhe xhepa të shumtë. Mëngë me Hook & Loop dhe elasticiteti anësor sigurojnë një përshtatje të rehatshme.

Features
Qepje me ngjyra me kontrast, UPF 50+, Menge te rregullueshme Hook & loop, Shirit i holle reflektuese, Hapje me Zinxhire Para, Bel elastik ne anesore, Xhep per Smartphone, 3 xhepa, Pelhure rezistente poliester/pambuk, Zinxhir Ezee Zip, Dizajn i Regjistruar i Komunitetit Evropian

Fabric/Materials
Kingsmill: 65% Poliestër, 35% Pambuk 300gm2
CW10 Xhakete Pambuku Krakow
0.00 L 0.0 ALL
Kjo xhaketë bashkohore është dizenjuar për të përballuar detyrat më të shpeshta. Praktike dhe e fortë i ka të gjitha veçoritë e nevojshme për të siguruar funksionalitet dhe rehati në veshje. Ofron veçori cilësore që përfshijnë: xhepa të poshtëm të gjërë për ngrohtësinë e dorës dhe ruajtje së bollshme anë elastike për lirshmëri në lëvizje dhe mëngë të rregullueshme hook & loop.

Features
Hapje e fshehur me zinxhire, Xhep telefoni, Xhep ne menge, UPF 50+, Menge te rregullueshme Hook & loop, Xhepa te bollshem, 7 Xhepa, 100% pambuk

Fabric/Materials
100% Pambuk 260gm2