50.035 CARBON, Bluze Polo Pune
0.00 L 0.0 ALL
60% pambuk, 40% poliester, 210 g/m2
TX20 Bluzë Polo Contrast Texo
0.00 L 0.0 ALL
E dizenjuar për rehati dhe performancë kjo bluzë polo elegante është përdorur për një linjë të gjërë përdoruesish final dhe i plotëson të gjitha stilet ekzistuese Portwest Texo. Perfekte kur vishet e vetme në ditë të nxehta ose nën xhaketën Portwest Texo.

Features
Xhep ne kraharor, UPF 50+, Peshe e Lehte, 1 xhep, Ngjyra me kontrast, Ruajtje e ngjyres, Ideale per korporata dhe personalizime, Me kopsa

Fabric/Materials
65% Poliestër, 35% Pambuk 300gm2
T820 Bluzë Polo KX3
0.00 L 0.0 ALL
Bluzë Polo bashkëkohore me sipërfaqe anti-bakteriale dhe anti-erë kjo bluzë me material që thahet shpejt do t'ju mbajë të freskët të thatë dhe të rehatshëm gjate gjithë ditës. E dizenjuar me një përshtatje moderne aktive kjo bluzë e zgjuar polo përmban një lak përpara për të mbajtur syzet ose stilolapsa.

Features
Veshje Ajrosese, Stil i Ri, Te cara anesore, Shirit i holle reflektuese, Ideale per korporata dhe personalizime, Prerje aktive, Lak ne Xhep, Me kopsa, Shirit Kontrast ne Jake dhe menge, Dizajn i Regjistruar i Komunitetit Evropian, Dizajn bashkekohor me linja te qarta, Trajtim Anti-mikrobike, Zgjatim belit mbrapa

Fabric/Materials
100% Poliestër me trajtim Silver Ion 150gm2
T720 Bluzë Polo WX3
0.00 L 0.0 ALL
Bluzë polo bashkohore me mëngë të projektuar me një përshtatje aktive duke përdorur pëlhurë poli-pambuku premium që do t'ju mbajë të freskët të thatë dhe të rehatshëm gjatë gjithë ditës. Karakteristikat kryesore përfshijnë detajet reflektuese një lak për të mbajtur syzet dhe stilolapasat.

Features
Shirita tub me kontrast, Stil i Ri, Te cara anesore, Shirit i holle reflektuese, Te gjitha pikat e dobeta te perforcuara, Ideale per korporata dhe personalizime, Pelhure polipambuku me thurje Pique, Lak ne Xhep, Me kopsa, Dizajn i Regjistruar i Komunitetit Evropian, Dizajn bashkekohor me linja ergonomike, Zgjatim belit mbrapa,

Fabric/Materials
65% Poliestër, 35% Pambuk 300gm2
F477 Bluze Polo Iona™
0.00 L 0.0 ALL
Kjo bluzë Polo elegante ndërthur shiritin reflektues Hi-Vis për ta bërë përdoruesin më të dukshëm. Pëlhura e rehatshme ka veçori të larta të përthithjes në mënyrë që lagvshtia të largohet menjëherë nga trupi - ideale për kushtet e ngrohta.

Features
Shirit reflektues, UPF 50+, 6XL, Pelhure qe largon lageshtiren dhe ajrosese, E dizenjuar per nje veshje komforte, Me kopsa, Texpel Wicking (Efekt Largim & Tharjen e Shpejte), Jake e Perforcuar

Fabric/Materials
100% Poliestër, Thurje Bird Eye 175gm2
B212 Bluze Polo, me Mëngë të Gjata
0.00 L 0.0 ALL
Kjo bluzë me stil dhe mëngë të gjata praktike ofron rehati në pjesën e sipërme të trupit për veshjet e zakonshme. Veçoritë klasike përfshijnë jakë dhe mëngë të thurura e të prerë me tre kopsa për puthitje në qafë. Një përzierje e poliestrës me pambuk e bëjnë këtë veshje jetëgjatë., Qepje te dyfishte, UPF 50+, E dizenjuar per nje veshje komforte, Me kopsa, Texpel Wicking (Efekt Largim & Tharjen e Shpejte)

Fabric/Materials
65% Poliestër, 35% Pambuk 300gm2
B210 Bluzë Polo Napoli
0.00 L 0.0 ALL
Kjo bluzë polo është ndërtuar nga pëlhura poliestër/pambuk me thurje pique e cila është e butë në prekje dhe e rehatshme për tu veshur. Ideale si veshje e përditshme ose promocionale duke stampuar logon e kompanisë.

Features
Qepje te dyfishte, UPF 50+, Ideale per korporata dhe personalizime, Pelhure polipambuku me thurje Pique, Me kopsa, Shirit Kontrast ne Jake dhe menge

Fabric/Materials
65% Poliestër, 35% Pambuk 300gm2
B209 Bluze Polo Për Femra
0.00 L 0.0 ALL
Kjo bluzë për femra me stil klasik me një bukuri në veshje dhe ideale për personalitete. Ky stil do të plotësojë të gjitha nevojat tuaja të veshjeve.

Features
Qepje te dyfishte, UPF 50+, Ideale per korporata dhe personalizime, Pelhure polipambuku me thurje Pique, Me kopsa, Shirit Kontrast ne Jake dhe menge

Fabric/Materials
65% Poliestër, 35% Pambuk 300gm2