B310 Triko Nato
0.00 L 0.0 ALL
Për një kohë të gjatë ka provuar të jetë e preferuara e shërbimeve publike kjo bluze me mëngë të gjata është 100% akrilike ka shpatulla me poliestër-pambuk dhe bërryla të arnuar për mbështetje ekstra. Veçantitë përfshijnë shpatulla Hook & Loop dhe një xhep lapsi në krah.

Features
Xhep ne kraharor, Panele me kontrast, Qepje te dyfishte, UPF 50+, 1 xhep

Fabric/Materials
Thurje me Densitet 7, 100% Akrilike 580gm2, 65% Poliestër, 35% Pambuk 260gm2, 100% Poliestër 170gm2
B300 Triko Roma
0.00 L 0.0 ALL
Kjo triko e rehatshme është ideale për veshjet në fundjavë. B300-ta vjen me një mori ngjyrash popullore me një qafë klasike dhe tërheqëse. Mëngët e arnuara lejojnë lirshmëri në lëvizje. Perfekte si pjesë e uniformës dhe ideale për zbukurim me qepje.

Features
Qepje te dyfishte, UPF 50+, Menge reglan, Jake Crew, Ideale per korporata dhe personalizime, Dizenjo unisex, Game e gjera ngjyrash

Fabric/Materials
65% Poliestër, 35% Pambuk 300gm2