2205 Përparëse për Femra, Një Xhep

  • Ngjyrat
  • Int Garment Sizes

0.00 L 0.00 L 0.0 ALL

0.00 L

This combination does not exist.

Add to Cart

Perfekte për industrinë e ushqimit kjo përparëse ofron një zgjdhje praktike për femra. Kjo përparese ka hapje me kopsa para dhe ka një xhep të brendshëm në kraharor., Kopsa te fshehura para, Xhep i brendshem ne kraharor, Veshje per Femra, Shigjeta per formesim shtese, 1 xhep, Coppe anti-tkurrje, Pelhure rezistente

Fabric/Materials
Kingsmill Standard, 65% Polyester, 35% Cotton, 190gm2


Ngjyrat: WHR e Bardhë


Share

This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Produkte te ngjashme