2207 Përparëse për Industrinë e Ushqimit

  • Ngjyrat

0.00 L 0.00 L 0.0 ALL

0.00 L

This combination does not exist.

Add to Cart

Përparësja e industrisë së ushqimit është 100% ujë-ndaluese dhe gjithashtu ofron mbrojtje superiore për një seri ambientesh të tjera. Me shtresë për mbrojtje kimikatesh kjo përparëse mbron kundër acideve bazave dhe vajrave.

Features
Lidhese qe nuk ngaterrohen, Ujeduruese, Pelhure rezistente me shtrese poliester PVC

Fabric/Materials
70% PVC, 30% Polyester, 70% PVC, 30% Polyester, 880gm2


Ngjyrat: WHR e Bardhë


Share

This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Produkte te ngjashme