2802 Kominoshe Standarte

  • Ngjyrat
  • Int Garment Sizes

0.00 L 0.00 L 0.0 ALL

0.00 L

This combination does not exist.

Add to Cart

Këto kominoshe smart përmbajnë një xhep me kapak në kraharor për ruajtje tv sigurtë dhe dy xhepa anësorë. Sigurohet rehatia prakticiteti dhe qëndrueshmëria.

Features
Xhep ne kraharor, Kopsa te fshehura para, Bel gjysem elastik, Xhep vizore, Xhepa anesore, UPF 50+, Hapje anesore, 4 xhepa, Te gjitha pikat e dobeta te perforcuara, Coppe anti-tkurrje, Game e gjera ngjyrash, E disponueshme ne prerje normale ose te gjate,

Fabric/Materials
Kingsmill: 65% Poliestër, 35% Pambuk 300gm2


Share

This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Produkte te ngjashme