2852 Përparëse Standarte

  • Ngjyrat
  • Int Garment Sizes

0.00 L 0.00 L 0.0 ALL

0.00 L

This combination does not exist.

Add to Cart

Kjo përparëse ka një mbyllje të përparme të fshehur me kopsa dy xhepa në pjesën e poshtme dhe një xhep në kraharor.

Features
Xhep ne kraharor, Kopsa te fshehura para, UPF 50+, 3 xhepa, Coppe anti-tkurrje, Dy xhepa te poshtem te qendisur, Ruajtje e ngjyres

Fabric/Materials
Kingsmill: 65% Polyester, 35% Cotton, 65% Polyester, 35% Cotton, 245gm2


Share

This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Produkte te ngjashme