2860FOB Xhaketë Pune Klasike

  • Ngjyrat
  • Int Garment Sizes

0.00 L 0.00 L 0.0 ALL

0.00 L

This combination does not exist.

Add to Cart

Kjo xhaketë bashkohore ka disa xhepa dhe tre kontura të holla reflektuese me kontraste ngjyrash. Beli elastik siguron rehati dhe lehtësi në lëvizje.

Features
Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
6 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
Xhep telefoni
Xhep ne menge
Bel elastik ne anesore per komfort maksimal
Të rregullueshme me kopsa
Kopsa te fshehura para

Fabric/Materials
Kingsmill: 65% Poliestër, 35% Pambuk 300gm2


Ngjyrat: NAR Blu e Errët


Share

This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Produkte te ngjashme